OTOP
BirdLife
Strona głównaMapa serwisuKontakt
wersja polska wersja angielska

Aktualności - Spotkania

W dniach 25–27 listopada 2016 r. w Lanckoronie Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zorganizowało trzecią edycję warsztatów dla wolontariuszy projektu „Ptaki Karpat” pt. “Myśl regionalnie, działaj lokalnie”.

W dniach 14–15.09.2016 Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zrealizowało międzynarodową konferencję “Przyroda Karpat – stan, zagrożenia i perspektywy ochrony”.

W dniach 18 i 19 maja 2016 r. OTOP we współpracy z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze zorganizowało warsztaty „Przyroda polskich Karpat – jak wiedzę o niej wykorzystać w procesie edukacji środowiskowej”.

W dniach 10 i 11 maja 2016 r. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków we współpracy z Nadleśnictwem Nowy Targ zorganizowało warsztaty „Przyroda polskich Karpat – jak wiedzę o niej wykorzystać w procesie edukacji środowiskowej”.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa zaprasza do udziału w konferencji „Bioróżnorodność i ochrona ekosystemów oraz wsparcie transgranicznych inicjatyw środowiskowych”.

W dniach 26 i 27 kwietnia 2016 r. OTOP we współpracy z Ośrodkiem Edukacyjnym Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego Oddział w Żywcu zorganizowało warsztaty dla osób zajmujących się edukacją przyrodniczą.

W dniach 20 i 21 kwietnia 2016 r. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków we współpracy z Polskim Klubem Ekologicznym koło w Krynicy-Zdroju zorganizowało warsztaty dla osób zajmujących się edukacją przyrodniczą w obszarze Natura 2000 Ostoja Popradzka.

W dniach 9 i 10 marca 2016 r. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zorganizowało dwa spotkania warsztatowe poświęcone inicjowaniu współpracy między rolnikami na rzecz zwiększenia powierzchni trwałych użytków zielonych objętych działaniem rolnośrodowiskowo-klimatycznym.

W dniach 2–3 marca 2016 Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zorganizowało warsztaty dla organizacji realizujących projekty związane z ochroną przyrody i środowiska w regionie polskich Karpat. Celem spotkania była wymiana doświadczeń i dyskusja nad kluczowymi problemami środowiskowymi obecnymi w regionie polskich Karpat.

Kolejne spotkanie konsultacyjno-informacyjne projektu „Inwentaryzacja kluczowych gatunków ptaków polskich Karpat oraz stworzenie systemu ich monitorowania i ochrony” (Ptaki Karpat) za nami.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL