OTOP
BirdLife
Strona głównaMapa serwisuKontakt
wersja polska wersja angielska

Aktualności - Inne

Wakacje w Pienińskim Parku Narodowym

17.07.2012
Trzy Korony Trzy Korony Aleksandra Pępkowska-Król

Pieniński Park Narodowy zaprasza na wakacyjny cykl wykładów dla turystów przebywających na letnim wypoczynku w Pieninach.

Przez okres wakacji Pieniński Park Narodowy zaprasza turystów go odwiedzających (i nie tylko) na cykl spotkań poświęconych przyrodzie i krajobrazowi Karpat. Wśród głównych atrakcji znajdziemy ciekawe wykłady, pokazy zdjęć czy wreszcie wycieczki po Pieninach z przewodnikami.

Program spotkań:

17.07 (wtorek), godz. 10.00 - "Krajobraz - niedoceniona wartość" - prelekcja ze slajdami. Prowadzący: Maciej Szajowski

21.07 (sobota), godz. 9.00 - 16.00 - Dzień otwarty - zwiedzanie wystawy przyrodniczej PPN z przewodnikiem. Wejścia o pełnych godzinach. Ostatnie wejście o godz. 15.00.

24.07 (wtorek), godz. 10.00 - "Obrazki karpackie - Rumunia i nie tylko" - prelekcja ze slajdami. Prowadzący: Marek Majerczak. Po wykładzie wycieczka z przewodnikiem na Sokolicę (ok. godz. 11.33). Obsługa przewodnicka bezpłatna, uczestnicy wykupują bilet wstępu na szczyt (4,00 i 2,00 zł).

27.07 (czwartek), godz. 10.00- "Barwny świat porostów" - prelekcja ze slajdami i krótkie zajęcia terenowe. Prowadząca: Joanna Kozik

Wykłady odbywają się w sali konferencyjnej Dyrekcji PPN w Krościenku, ul. Jagiellońska 107 b. Na wszystkie spotkania wstęp jest bezpłatny.

Źródło: www.pieninypn.pl

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy Odśwież