OTOP
BirdLife
Strona głównaMapa serwisuKontakt
wersja polska wersja angielska

Aktualności - Inne

Wolontariusze OTOP w Karpatach – rozstrzygnięcie konkursu

26.03.2015
Liczenia ptaków wodno-błotnych na Zbiorniku Czchowskim Liczenia ptaków wodno-błotnych na Zbiorniku Czchowskim APK

W latach 2012–2014 zorganizowaliśmy konkurs Wolontariusze OTOP w Karpatach. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów konkursu.

Konkurs Wolontariusze OTOP w Karpatach rozstrzygnięty został na początku 2015 roku, a jego wyniki oficjalnie ogłoszone podczas warsztatów, które odbyły się w Rytrze w dniach 20–22 marca.

Ponad 170 wolontariuszy z całego regionu polskich Karpat wzięło udział w zadaniach związanych z projektem Ptaki Karpat:

- dostarczało informacji o przygodnych obserwacjach ptaków w polskich Karpatach (tutaj można przeglądać wstępne wyniki ich pracy);
- uczestniczyło w metodycznych liczeniach ptaków wodno-błotnych realizowanych w ramach projektu Ptaki Karpat;
- brało udział w programie Monitoring Pospolitych Ptaków Lęgowych;
- pomagało w pracach małopolskiego biura OTOP koordynującego projekt Ptaki Karpat;
- organizowało wydarzenia związane z Europejskimi Dniami Ptaków lub Zimowym Ptakoliczeniem;
- pracowało w Lokalnych Grupach Działania OTOP czy wreszcie
- informowało OTOP o konieczności podjęcia ekointerwencji.

Dzięki ich pomocy nie udałoby się zrealizować wszystkich celów projektu, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. W dowód uznania i wdzięczności najbardziej zaangażowanym wolontariuszom przyznaliśmy nagrody rzeczowe.

Lista osób nagrodzonych w konkursie

1.  Jarosław Gil
2.  Stanisław Gacek
3.  Przemysław Stolarz
4.  Edward Niezgoda
5.  Tymoteusz Mazurkiewicz
6.  Piotr Gałosz
7.  Marcin Dyduch
8.  Joanna Nabielec
9.  Wojciech Tokarz
10. Małgorzata Bujoczek
11. Wiesław Król
12. Katarzyna Paciora
13. Andrzej Szulczyński
14. Katarzyna Skrzynecka
15. Mirosław Więcek
16. Adam Kut
17. Sławomir Springer
18. Dorota Kwaśna
19. Bartłomiej Kusal
20. Marianna Boros
21. Karolina Naumiec
22. Wojciech Guzik
23. Wojciech Mrowiec
24. Andrzej Bisztyga
25. Erazm Tylko
26. Tomasz Baziak
27. Bogusław Kozik
28. Paweł Armatys
29. Jan Król
30. Jerzy Wróbel
31. Henryk Linert
32. Marta Kociuba
33. Bartosz Kwarciany
34. Arnold Cholewa
35. Marian Stój
36. Natalia Dzikowska
37. Joanna Kajzer-Bonk
38. Grzegorz Mołodyński
39. Arkadiusz Kudłacik
40. Arkadiusz Frohlich
41. Mirosław Kata
42. Sebastian Wilusz
43. Ewa Maria Pyśk
44. Marcin Trybała
45. Paweł Hotała
46. Kuba Hasny
47. Michał Baran
48. Maciej Grzegorzek
49. Iwona Moczek
50. Bogusław Czerwiński
51. Maciej Nagler
52. Piotr Choróbski
53. Paweł Mielczarek
54. Emilia Grzędzicka
55. Jadwiga Jagiełko
56. Jerzy Sowa
57. Katarzyna Bojarska
58. Dorota Mróz
59. Maria Kukla

Osoby, które nie odebrały nagród osobiście podczas spotkania w Beskidzie Sądeckim, otrzymają je pocztą.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy Odśwież