OTOP
BirdLife
Strona głównaMapa serwisuKontakt
wersja polska wersja angielska

Aktualności - Inne

Konkurs fotograficzny - przedłużenie

17.07.2015
Centrum Projektów Polska Cyfrowa Centrum Projektów Polska Cyfrowa

Centrum Projektów Polska Cyfrowa będące Instytucją Pośredniczącą dla I i II Priorytetu SPPW w ogłosiło Konkurs Fotograficzny „Swiss Contribution . Project Your Future’. Wygrać można nawet 3000 zł. Uwaga, pierwotny termin nadsyłania prac 14.08.2015 wydłużono do 31.08.2015!

Tematem konkursu jest prezentacja w formie zdjęć efektów wdrażania Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW) w ramach Priorytetu I i II oraz zmian zachodzących w najbliższym otoczeniu, w którym realizowane są projekty dofinansowane ze środków SPPW, poprzez przedstawienie obiektów oraz przedsięwzięć dofinansowanych w ramach SPPW na różnych etapach ich realizacji. W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, posiadających stałe miejsce zamieszkania w Polsce, pełnoletnie i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Konkurs realizowanych jest w ramach trzech kategorii tematycznych: rozwój regionalny, środowisko, infrastruktura i bezpieczeństwo. W ramach każdej kategorii każde miejsce może być przyznane tylko jednej pracy. Za zajęcie I miejsca przyznana zostanie nagroda pieniężna w wysokości 3 tys. złotych, a kolejnych 2 i 1 tys. złotych brutto.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronach: http://cppc.gov.pl/sppw-konkurs-fotograficzny-swiss-contribution-project-your-future/www.facebook.com/sppw.fotokonkurs.

 

KonkursSPPW

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy Odśwież