OTOP
BirdLife
Strona głównaMapa serwisuKontakt
wersja polska wersja angielska

Aktualności - Spotkania

IV Forum Karpackie

06.06.2013
Karpaty Karpaty Renata i Marek Kosińscy

W dniach 28-29 czerwca br. w Orelcu odbędzie się IV Forum Karpackie. W programie zaplanowano spotkanie członków Porozumienia Karpackiego „Karpaty Naszym Domem” oraz szereg prelekcji poświęconych tematyce polskich Karpat.


Porozumienie Karpackie "Karpaty Naszym Domem" od 2010 r. zrzesza szereg organizacji i instytucji zajmujących się szeroko rozumianą ochroną Karpat i wdrażaniem na ich obszarze idei zrównoważonego rozwoju. Obecnie Porozumienie Karpackie realizuje projekt, którego celem jest wzmocnienie i rozwój tej instytucji jako partnera dialogu obywatelskiego ukierunkowanego na wdrażanie Ramowej Konwencji Karpackiej w regionie. Porozumienie cyklicznie organizuje również Fora Karpackie, które w przystępny sposób prezentują zagadnienia istotne dla rozwoju regionu polskich Karpat.

W dniach 2829 czerwca 2013 w Orelcu koło Soliny odbędzie się już IV z cyklu forów. Pierwszego dnia zaplanowano spotkanie członków Porozumienia Karpackiego. Podczas drugiego dnia odbędzie się konferencja „Esencja Karpat”, na której zaprezentowanych zostanie szereg prelekcji dotyczących różnych aspektów kulturowych polskich Karpat. Konferencja ma charakter otwarty – organizatorzy zapraszają na nią wszystkich zainteresowanych poruszaną tematyką.

Szczegółowe informacje na www.porozumieniekarpackie.pl.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy Odśwież